''BÜYÜK ESERLER , küçük fiyatlar''
KARGO BEDAVA KARGO BEDAVA KARGO BEDAVA KARGO BEDAVA

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişinizdeki ürünlerin kontrolü, elimizde mevcut olup olmadığı ile ilgili kontroller yapılmaktadır.  Kontrol tamamlandıktan sonra ürünlerinizin hepsi elimizde mevcutsa ilgili ürünler raflardan toplanıp siparişinize eklenmektedir. Tüm ürünler aynı yerde ve rafta olmadığından sırasıyla siparişinize eklenmektedir, bu da hazırlık sürecimizi ifade etmektedir. Eğer tüm ürünleriniz elimizde mevcut değilse yani tedarik aşamasında olan ürününüz mevcutsa tedarik edilip elimize ulaşmasını beklemekteyiz, ürün elimize ulaşınca siparişinize eklenmekte ve siparişiniz aynı gün kargoya verilmektedir.
Web sitemizde ve mobil uygulamamızda üyeliğinize giriş yaptıktan sonra ‘Siparişlerim’ seçeneğini tıklayarak görüntülemek istediğiniz sipariş numaranızın üzerine tıkladığınızda sipariş detayınızı görüntüleyebilirsiniz.
 
Siparişinizi oluşturduktan sonra talep ettiğiniz ürünler herhangi bir defosu veya hatası olmadığı takdirde maksimum 3 iş günü içerisinde size gönderimini sağlıyoruz.
 
Kart ile Öde ödeme yöntemini seçmeniz durumunda, kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girerek ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanarak peşin fiyatına veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
 
500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.
Kapıda ödeme seçeneğimiz mevcut değildir.
 
Kargo takip numaranız siparişiniz kargoya verildikten sonra tarafınıza e-mail olarak iletilmekle beraber yine üyeliğiniz üzerinden ''Siparişlerim'' bölümünde görünmektedir.
 
Hepsijet
 
İptal talebi için Müşteri Hizmetleri ekibimize ulaşabilirsiniz.
 
Teslim almış olduğunuz ürünlerle ilgili tüm süreçlerle 0312 419 72 18 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Kendi isteğiniz ile iade etme durumunuzda kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenmesi gerekmektedir.Dilediğiniz firmayla tarafımıza gönderi sağlayabilirsiniz.
 
Yükleniyor...